top of page

צוות ההדרכה

"פגשתי אתכם והבנתי שזה מה שמתאים לבת שלי"  

רונית, אמא של נועה, מצטרפת ל-94% מההורים שענו בסקר כי בזכות צוות ההדרכה החליטו לשלוח את ילדיהם לחברת הנוער.

מתקררים במים בזמן טיול

הכירו את הצוות החינוכי

אנחנו מחנכים בעלי ניסיון עשיר בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי. בחרנו בחינוך כשליחות וכדרך חיים. אנחנו רואים את החניכים על מי שהם ומי שהם יגדלו להיות ומנסים, יחד איתם, ליצור את חברת הנוער כסביבה חברתית טובה ובטוחה - הסביבה הטובה ביותר שיוכלו להתפתח בה!

תנו לילדכם את התנאים האידיאליים לגדול ולהתפתח

"תודה לכם שלימדתם אותנו לאהוב ולחלום. תודה שהתאמצתם כל כך הרבה, גם ברגעים שנראה שאין סיכוי, התאמצתם לברוא את עולמכם שלכם באהבה וברצון. נותר לנו רק לאחל לעצמנו שנזכה לעוד חניכים כמותכם", דבר המדריכים, 2019

חברת הנוער מטיילת
צוות המדריכות שלנו

פנינה בלב המדבר

מצפה רמון הוא ישוב קטן, שקט, עם קהילה חמה ומגוונת. כחלק מתפיסת העולם החינוכית של הפנימיה היא ממוקמת במרכז הישוב והינה חלק בלתי נפרד ממנו. החניכים פעילים במרקם החיים במצפה רמון: מדריכים בתנועות נוער ובמועדוניות ביישוב, מלמדים עברית בכפר הבדואי השכן ואדי אריכא, מתנדבים במד"א ועוד.

הבוגרים שלנו תורמים למדינה ולחברה

יותר מ-80% מהבוגרות והבוגרים שלנו עושים שנת שירות (י"ג) לפני השירות הצבאי ולפחות 50% מהם מגיעים לתפקידי פיקוד בצבא. סוד ההצלחה שלנו הוא בדוגמה האישית שהמדריכים שלנו נותנים לחניכיהם וברף הגבוה והבלתי מתפשר שאנו מציבים מחדש, בוקר בוקר.

מדריכים בפנימייה
חניכים שלנו!

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

נשלח בהצלחה!

אופס, משהו לא בסדר... נא למלא מחדש

בני נוער ששינו את העולם

בני נוער רבים בארץ וברחבי העולם הם בעלי מוטיבציה מדהימה להוביל שינויים חברתיים ותודעתיים במגוון נושאים. בני נוער רבים מתנסים בהגשמת חלומות, בהקמת עסקים, בגילוי עצמי ובעזרה לזולת. ישנם בני נוער מוכרים עליהם כולנו שמענו, ובהחלט סיפורם האישי מעורר השראה ומסייע לרבים אחרים ללכת בעקבותם, ולדמיין, ליזום, להיאבק ולהצליח בכוחות עצמם.

על רקע המכתש

הנערה שהצליחה במקום בו המבוגרים כושלים

מעיין מתנה מעפולה, חניכה בפנימיית חברת הנוער למנהיגות במצפה רמון, הצליחה לגרום לכל הפנימיה לחקור וללמוד את סיפור העלייה האתיופי לישראל ואף הכניסה את חג הסיגד כאירוע מרכזי "היינו בזה לגמרי ביחד, זה היה שיתוף פעולה של הרבה חברים למען הרעיון שאני רציתי".

מעיין

"מה החלום שלנו?"/ דבר המדריכים באירוע סוף שנה

כמידי שנה הקמתם בחברת הנוער חבורות, וועדות וצוותים שמטרתם לעצב את אורח החיים שלכם כאן. צוות טיולים וחבורת ספורט, וועדת תרבות וצוות פנים פנימייתי. אלא שמשהו הרגיש חסר השנה. כאילו האנרגיות לא מספיק חזקות. ואז שאלנו את עצמנו, מדריכים וחניכים יחד, מה החלום שלנו?

מדריכים

דבר ההורים באירוע סוף שנה 2016/ אילנה גנץ

רציתי דווקא לשתף אתכם עם ההתחלה, אדם יקר, הציע לנו ממש באקראי, את הפנימייה. יום אחד, ממש במקרה, דיברתי עם עידן על הנושא והתקשרנו, ענתה לנו מדריכה בשם מור. כשביקשנו לשמוע על הפנימייה, היא רצתה דווקא להתחיל בתנאים שמציבה הפנימייה, ואם מתאים נמשיך.

אירוע סיום בפנימיה

מחוץ לבועה

40 נערים ונערות בגילאים 15-18 מישובים שונים בארץ, החליטו לחולל שינוי בחייהם. במסגרת פרוייקט ראשון מסוגו הם חיים בחברת נוער בפנימייה במצפה רמון, תורמים לקהיל ומעורבים בחיי התושבים. "הקשר שלנו עם האנשים הוא קשר ישיר" הם אומרים.

חניכים בדשא של החדר אוכל

קיבוץ המחנכים

בלב מדבר, על שפת מכתש רמון, הקימו חברי "תנועת דרור ישראל" קיבוץ מחנכים עירוני. כולם מעורבים במערכת החינוך בישוב. "המפגש עם התלמידים ויחסי האהבה והכבוד שנרקמים ביננו" מסביר אחד מהם "שווים את כל הקשיים שבלהיות מחנך".

קיבוץ המחנכים

חברת הנוער מצפה רמון- ריאיון בתוכנית "23 דקות"

דמיינו לעצמכם שכבר בגיל 15 אתם גרים בדירה משלכם ובמקום הכי יפה בארץ. בלי הורים ועם הרבה מאוד נערים ונעורות ממש בגילכם.

אודי ונדב, בוגרי הפנימייה בראיון בתכנית "23 דקות".

חברת הנוער קוראת לכם לבוא למצפה רמון

נגה שברה חומות ונורמות חברתיות: "גיליתי שכאן אני יכולה להיות ממש אני", אלון עשה את טקס הזיכרון הטרנסג'נדרי ואריאל יצא מהארון. המשותף לכולן: חניכות וחניכים בפנימיית "חברת הנוער" שבמצפה רמון, פנימייה איכותית על שפת המכתש המרהיב.

מצפה רמון

חניכים כותבים על חברת הנוער

חניכים
bottom of page